You are currently viewing Wojtek Kowalski i “Ludzie, Pasje, Miasto” z wywiadem u mnie w pracowni.

Wojtek Kowalski i “Ludzie, Pasje, Miasto” z wywiadem u mnie w pracowni.

  • Post author:
  • Post category:wywiady

Mam ogromną przyjemność podzielić się z Wami wspaniałym wydarzeniem, które miało miejsce 15 lutego 2023 roku. Zostałam “przepytana” przez niezwykle utalentowanego prowadzącego, Wojtka Kowalskiego, na kanale “Ludzie, pasje, miasto”, we współpracy z Miejskim Domem Kultury w Częstochowie. Rozmawialiśmy o moim wielkiej pasji – malarstwie, a także zagłębialiśmy się w tematy związane z moim pochodzeniem, przodkami i nie tylko. To była wyjątkowa okazja, aby podzielić się swoimi inspiracjami i doświadczeniami artystycznymi.

Dziękuję Wojtkowi Kowalskiemu za fantastyczną atmosferę podczas wywiadu i za możliwość dzielenia się moją miłością do sztuki z szerszą publicznością.

Wierzę, że ten wyjątkowy moment pozwoli Wam lepiej poznać mnie jako artystkę, odkryć kulisy mojego twórczego procesu i zrozumieć, co inspiruje moje prace. Dziękuję wszystkim, którzy zechcą dołączyć do tej artystycznej podróży na kanale “Ludzie, pasje, miasto”.

Zapraszam serdecznie do obejrzenia wywiadu na poniższym linku

I have the great pleasure to share with you a wonderful event that took place on February 15, 2023. I had the honor of being interviewed by the incredibly talented host, Wojtek Kowalski, on the “People, Passions, City” channel, in collaboration with the Municipal Cultural Center in Częstochowa. We talked about my great passion – painting, and delved into topics related to my origin, ancestors, and more. It was a unique opportunity to share my artistic inspirations and experiences.

I extend my heartfelt thanks to Wojtek Kowalski for creating a fantastic atmosphere during the interview and providing me with the opportunity to share my love for art with a broader audience.

I believe this exceptional moment will allow you to get to know me better as an artist, discover the behind-the-scenes of my creative process, and understand what inspires my works. Thank you to everyone who decides to join this artistic journey on the “People, Passions, City” channel.

I warmly invite you to watch the interview at the link below.